Parallax Background (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Middle
de: Mitte

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Delete element
de: Element löschen
