Parallax Background (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha
