Parallax Background (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
