Parallax Background (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Delete element
it: Elimina elemento
