Parallax Background (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
