Parallax Background (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
