Parallax Background (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Middle
ar: وسط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
