Parallax Background (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
