Parallax Background (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
