Parallax Background (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Delete element
ru: Удалить элемент
