Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
