Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
