Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
