Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
