Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Add new comment
pt: Comentar

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
