Pardot Integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: General
ast: Xeneral
