Pardot Integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Score
cy: Sgôr

en: General
cy: Cyffredinol

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol

en: Add tracking for specific roles
cy: Ychwanegu dilyniant i swyddogaethau penodol.

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
