Pardot Integration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Path
hi: मार्ग

en: Node
hi: नोड

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: Score
hi: स्कोर

en: General
hi: सामान्य
