Pardot Integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Score
ka: ქულა

en: General
ka: ზოგადი
