Pardot Integration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: General
kk: Басты
