Pardot Integration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller
