Pardot Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Paths
oc: Camins

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Score
oc: Marca

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
oc: Se l'opcion PHP es causida, sasissètz lo còde PHP entre %php. Atencion, se un còde PHP incorrect es executat, aquò pòt far tomber vòstre site Drupal.
