Pardot Integration (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
