Pardot Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Paths
uk: Шляхи

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Roles
uk: Ролі

en: Score
uk: Вага

en: General
uk: Загальне

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are blog for the blog page and blog/* for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, blog для сторінки блоґу і blog/* для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Scoring
uk: Оцінювання

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)
