Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች
