Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
