Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj
