Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: General
eu: Orokorra

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
