Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Score
he: ניקוד

en: General
he: כללי

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
