Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Paths
is: Slóðir

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: General
is: Almennt
