Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги
