Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
