Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
