Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: General
sl: Splošno
