Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet
