Pardot Integration (7.x-1.01-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
