Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge
