Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Paths
et: Asukohad

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Score
et: Tulemus

en: General
et: Üldine

en: Campaign
et: Kampaania

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.
