Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Paths
gl: Rutas

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Score
gl: Puntuación

en: General
gl: Xeral

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.
