Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್
