Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Node
mg: Fehy
