Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Paths
mn: Замууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд
