Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز
