Pardot Integration (7.x-1.01-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ
