Pardot Integration (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Score
af: Punt
