Pardot Integration (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: General
bg: Общи
