Pardot Integration (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: General
bn: সাধারণ

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
