Pardot Integration (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: General
gu: સામાન્ય
