Pardot Integration (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: General
hy: Ընդհանուր
