Pardot Integration (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Score
jv: Skor

en: General
jv: Umum

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
